Rozpocznij własny biznes

Pracujmy razem

Zaczynasz coraz intensywniej myśleć o swoim biznesie? Własna firma to Twoje marzenie?
Pracujesz na etacie i czujesz, że nie jest to już miejsce dla Ciebie, bo potrzebujesz więcej wolności, elastyczności czasowej, frajdy z robienia tego, co sama chcesz robić, a nie realizowania celów, które narzucają Ci z góry inni?

A może swój pierwszy biznes jest już za Tobą i wiesz, że nie byłaś przygotowana do jego prowadzenia? Teraz, po tych doświadczeniach, chcesz zacząć od początku i zrobić to jak należy…?

A może jeszcze nie wiesz ze chcesz prowadzić swój biznes?

Ja kiedy zaczynałam moją przygodę z olejkami szukałam naturalnych rozwiązań problemów zdrowotnych dla mojej rodziny i nie myślałam, że kiedyś stanie się to moją pasją a potem też pracą, która daje tyle przyjemności i budowanie niezależności finansowej.

Nie jest ważne z jakiego powodu idea własnej firmy za Tobą chodzi. Skoro tak jest, widocznie przyszedł na to odpowiedni czas, bo nasze marzenia nie pojawiają się w głowie ot tak po prostu. One wskazują nam drogę do tego, co tak naprawdę sprawi, że poczujemy satysfakcję z tego, co robimy.

Dzisiaj oferuję Ci pomoc, jeśli chcesz dojść tam, gdzie jestem ja albo i jeszcze dalej. Mogę Ci obiecać, że dowiesz się wszystkiego co jest Ci potrzebne, aby zacząć.Nie mogę jednak obiecać Ci wyników, jeśli ty sama nie będziesz gotowa iść ze mną g.
Mam sprawdzone metody i kilka świetnych pomysłów, jak możemy wspólnie pracować, które Ci przedstawię.

Zaczynamy?

Umówmy się na rozmowę a dowiesz się jakie są możliwości biznesowe z doTERRA.Czat zajmie nam 30 – 45 minut a omówimy:

  • Twoje indywidualne cele i czas, który możesz poświęcić na biznes
  • dlaczego doTERRA jest doskonałą firmą do współpracy
  • podstawy planu kompensacyjnego
  • jak zacząć w tym biznesie
  • nasz coaching i proces uruchamiania dla nowego Adwokata doTERRA

Czekam na Ciebie!!!

Aneta

Scroll to top