Poznajmy się

Witam, mam na imię Aneta

Jestem miłośniczką natury i pięknych plaż, dobrej muzyki i tańca, poszukiwaczką słońca oraz ogromna optymistką.
Wierzę, że każdy powinien być szczęśliwy, dlatego staram się dzielić szczęściem z wszystkimi wokół mnie.
Cenię sobie szczerość i niezależność. Uwielbiam wzmacniać pozycję kobiet, aby wzięły życie w swoje ręce i nie bały się wyzwań.

Moje życie

Jestem żoną mojej bratniej duszy i matką naszych dwóch, przesłodkich córeczek, które uczą mnie kreatywności oraz pokazują, jak kochać i być kochaną.
Dziewczynki i mąż wspierają mnie w rozwoju zawodowym, w byciu twórczą i odkrywaniu siebie. Nasza czwórka jest pozytywnie zakręcona a dōTERRA to nasz styl życia!!!
Pozwól, że poprowadzę Cię na ścieżkę do zdrowia i do Twojego szczęśliwego miejsca dzięki niesamowitym właściwościom produktów i olejków dōTERRA.

Dlaczego razem z moją rodziną wybraliśmy olejki dōTERRA?

Pewnego dnia, nasza wtedy 2 letnia córeczka nagle trafiła do szpitala, miała problem z oddychaniem. Gdy wróciliśmy do domu moja koleżanka, która usłyszała nasza historie, podarowała nam olejek Breathe/ Air.
Olejek pomógł momentalnie naszej córci utrzymywać uczucie czystych dróg oddechowych i łatwego oddychania. Najpierw myśleliśmy, że to przypadek, ale za każdym razem, kiedy miała problem spowodowane sezonowymi zagrożeniami olejek był niezastąpiony.

Postanowiliśmy wówczas zagłębić się bardziej w olejki doTERRA i zamówiliśmy nasz pierwszy zestaw.

Kiedy zestaw rejestracyjny dotarł do naszych drzwi nie mieliśmy pojęcia, że wkrótce olejki będą miały tak ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Pomogły nam nie tylko w ogólnym zdrowiu i dobrym samopoczuciu, ale także wspaniale wspierały nasze emocje – a jest ich wiele szczególnie jak się ma dwa maluszki w domu.

Nasze naturalne opcje zdrowotne wyglądają zupełnie inaczej teraz niż kilka lat temu.
Z fascynacja obserwuję w jaki świat wkraczają nasze dzieci. Świat, w którym same potrafią zaopiekować się swoim zdrowiem i lepszym samopoczuciem. Takie maluch 6 i 8 lat mają już świadomość, że pierwsza pomocą mogą być olejki a nie leki.

Jak wcześniej wspomniałam doTERRA stała się częścią naszego codziennego życia. Olejków używamy również do gotowania, pieczenia, pielęgnacji ciała i włosów oraz sprzątania naszego domu (świetnie jest wyeliminować środki chemiczne).

Ten mały krok otworzył nam oczy na świat możliwości. Kiedy zaczęliśmy używać olejków eterycznych i produktów doTERRA, interesowało mnie tylko przejęcie kontroli i znalezienie
naturalnych rozwiązań dla naszej rodziny, ale wyniki były zbyt dobre, aby się nimi nie podzielić.
Teraz z wielkim sukcesem prowadzę swój własny biznes tworząc zespól, który wspiera innych
w zdrowiu, nadziei i niezależności finansowej.

Zapraszam Cię do mojej zamkniętej grupy olejkowej
oraz do odwiedzenia i polubienia fanpaga Olejkowa Rewolucja gdzie znajdziesz jeszcze wiecej informacji olejkowych.

Ty też możesz do nas dołączyć!!!

Scroll to top