LRP czyli Program Lojalnościowy dōTERRA

LRP czyli Program Lojalnościowy doTERRA, dzięki któremu kupujesz olejki taniej i dostajesz je za darmo!!!

Jeśli już wypróbowałaś olejki, to doskonale wiesz, że z czasem chcesz ich mieć coraz więcej. Każdy czemuś służy, jeden wpływa na emocje, a drugi na zdrowotne dolegliwości czy na zdrowie skóry. Dodatkowo doTERRA wciąż zaskakuje aromatycznymi nowościami, których jesteś ciekawa i jak najszybciej chcesz wypróbować ten wyjątkowy produkt. dōTERRA w tym przypadku oferuje program lojalnościowy, który pozwala kupować nam produkty po niższych cenach oraz… dostawać je za darmo!

Tak, tak. Dobrze widzisz. ZA DARMO 😊 Zawsze powtarzam, że lepsza od doTERRA jest tylko DARMOWA doTERRA. 😊

Aby skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie LRP (Loyalty Rewards Program) musisz założyć swoje konto, dzięki czemu, ponieważ nabywasz wtedy olejki w cenie hurtowej, a nie detalicznej. Jest to zniżka w wysokości 25%. Ponadto Program lojalnościowy gwarantuje Ci korzyści finansowe, których nie można mieć zamawiając przez pośredników oraz bez własnego konta doTERRA.

Jeśli regularnie składasz zamówienia, nawet za minimalną kwotę, dōTERRA zwraca od 10 do 30% wartości punktowej Twoich zakupów a koszty dostawy również są oddawane w punktach. Natomiast każdy zebrany punkt to kolejny krok do otrzymania darmowych produktów. Zbieraj je i korzystaj z darmowych produktów, które poprawiają jakość życia!

Na czym to dokładnie polega?

1. Nasz program lojalnościowy polega na tym, że za każde złożone zamówienie otrzymujesz punkty, które następnie wymieniasz na wybrane przez siebie, dowolne olejki lub produkty dōTERRA. Każdy produkt doTERRA ma określoną wartość PV, która oznacza, że po jego zakupie otrzymasz właśnie tyle punktów na swoje konto LRP.

2. Dodatkowo raz w miesiącu masz szansę otrzymać darmowy olejek w prezencie, jeśli zrobisz zakupy za 125PV (125 punktów lojalnościowych) do 15 dnia każdego miesiąca. Co miesiąc ten produkt jest inny a informacja o nim pojawia się pierwszego dnia miesiąca!  
Wyjaśnienie zasad programu lojalnościowego (LRP) – doTERRA Europe (Polski) – Bing

3. LRP jest dobrowolny i dostępny dla każdego, kto zarejestrował swoje konto. Ponadto można z niego zrezygnować w każdej chwili, bez żadnych opłat. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest dobrowolne, a brak zamówienia w danym miesiącu nie wyklucza Cię z programu

4. W doTERRA LRP jedyny wymóg, aby zwracano Ci punkty z zamówień, to robienie zakupów za minimum 50 punktów, z których otrzymasz zwrot – proporcjonalnie rosnący względem czasu, jaki jesteś w programie.

5. Opłata dostawy Twojego zamówienia oznacza każdorazowy zwrot kosztów przesyłki w punktach!

6. Kiedy nie możesz lub nie chcesz złożyć zamówienia wcale w danym miesiącu, to wrócisz do zwrotu w wysokości 10%, a zdobyte wcześniej punkty zostają na Twoim koncie i czekają na Ciebie!

Jak wymieniać punkty na darmowe produkty?

Aby wymienić punkty musisz mieć ich co najmniej tyle ile wynosi wartość produktu, jaki chcesz otrzymać. Nie ma możliwości połączenia transakcji, czyli częściowego opłacenia zamówienia punktami i dopłaceniem brakujących punktów przelewem.

Kiedy wymieniasz punkty na darmowe produkty, nie otrzymujesz za nie kolejnych punktów.

Podczas wymiany punktów na produkty zostaje pobrana opłata w wysokości 2 EUR, która jest doliczana do zamówienia, warto więc uzbierać większą ilość punktów i wtedy złożyć zamówienie, gdyż minimalizuje to Twoje koszty.

Koszty wysyłki ponosisz Ty jako zamawiający. Pamiętaj jednak, że zwrócą Ci się one w punktach.

Punkty wymienisz po zalogowaniu się do swojego konta doTERRA lub kontaktując się z biurem obsługi klienta: 22 3079764.

Punkty możesz zacząć wymieniać po upływie 60 dni od daty dołączenia do programu lojalnościowego. Jeżeli go wyłączysz stracisz zebrane wcześniej punkty.

Jeżeli zechcesz anulować zamówienia zrobisz to dzwoniąc do biura obsługi pod numer    22 3079764 lub wysyłając wiadomość na adres polska@doterra.com.

Zebranych punktów nie możesz wymienić na gotówkę czy wypłacać na konto bankowe.

Produkty zakupione z wykorzystaniem punktów LRP nie są przeznaczone do odsprzedaży.

Zerknij na mój YouTube i posłuchaj jeszcze więcej na temat LRP.

LRP czyli Program Lojalnościowy dōTERRA
Scroll to top