Dlaczego dōTERRA ?

Jeżeli zamierzasz używać olejków eterycznych jako naturalnej i alternatywnej profilaktyki dla Twojego zdrowia to podstawą jest, żeby te olejki posiadały najwyższe właściwości lecznicze oraz spełniały Twoje oczekiwania. Dlatego powinieneś wybierać olejki eteryczne pod względem ich skuteczności i czystości.

Wybierając dōTERRA, wybierasz precyzyjnie i delikatniedestylowane olejki eteryczne z roślin, które zostały zebrane w odpowiednim momencie w celu uzyskania idealnego składu ekstraktu i jego skuteczności przez doświadczonych plantatorów z całego świata.

Skuteczność ma swój początek w samej roślinie. Ten sam gatunek rośliny uprawiany
w różnych środowiskach różni się pod względem swojego składu. Jeżeli rośliny są uprawiane w optymalnej glebie, temperaturze i klimacie wytwarzają one wówczas najwyższą jakość olejku eterycznego. Ale to jeszcze nie wszystko.

Czystość też odgrywa bardzo ważną rolę. Wiele olejków eterycznych dostępnych w sprzedaży nie posiada certyfikatu czystości. Często zawierają one syntetyczne wypełniacze lub inne składniki, które wpływają na zmianę czystości. To zmniejsza właściwości zdrowotne olejku.

dōTERRA jest zaangażowana w dostarczanie najczystszych i najbardziej skutecznych olejków eterycznych i z tego powodu zatrudnia globalną sieć rolników, którzy znają dokładny proces uprawy roślin przeznaczonych do produkcji olejków eterycznych. Oni zapewniają prawidłowe dbanie o rośliny i zbieranie w odpowiednim czasie.
Wybierając dōTERRA, wybierasz olejki destylowane z roślin, które zostały cierpliwie zebrane w idealnym momencie przez doświadczonych hodowców roślin z całego świata.

dōTERRA stosuje także nowoczesne i zaawansowane metody testowe w celu zapewnienia czystości i skuteczności każdego olejku eterycznego. Każdy olejek eteryczny doTERRA jest również dokładnie testowany zgodnie z wymogami certyfikatu jakości CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade® – tzw. Atestowana Czysta Jakość Terapeutyczna), które ustanawiają wysoką poprzeczkę dla jakości, czystości i skuteczności.

Scroll to top