ADAPTIV ™ Mieszanka Uspakajająca

Codziennie rozmawiam z różnymi osobami o tym jak olejki eteryczne mogą im pomóc i zmienić życie ich rodzin na lepsze. Okazuje się, że najczęściej poruszany temat, to nie problemy zdrowotne, ale wszechobecny stres, depresja, brak energii do działania i życia i problemy z emocjami. Niestety ten problem dotyczy również dzieci. Dlatego doTERRA stworzyła prawdziwą bombę!

Adaptiv to olejek, który powinieneś mieć pod ręką w najbardziej stresujących chwilach życia, a także gdy potrzebujesz spokoju i chcesz się nad czymś intensywnie skupić. Pomaga poprawić uwagę, koncentrację, a jednocześnie odpręża ciało i umysł. Ta mieszanka pomoże Ci uspokoić emocje, złagodzić napięcia i stres. Dzięki niemu będziesz mógł poczuć się swobodnie nawet w stresujących okolicznościach i odnajdziesz swoją wewnętrzną równowagę.

Adaptiv ma wiele silnie działających składników chemicznych. Łączy radosny aromat limonenu z dzikiej pomarańczy i mięty ogrodowej z bardziej spokojnym i subtelnym zapachem lawendy i magnolii. Octan linalilu, beta-kariofilen i karwon dopełniają kojący i relaksujący aromat tej niesamowitej mieszanki.

Co zawiera w sobie Adaptiv?

Wild Orange – udowodniono, że olejek pomarańczowy pomaga obniżać niepokój w stresujących sytuacjach, ma uspokajające właściwości. Ale też jak większość olejków cytrusowych podnosi na duchu i dodaje energii w trudnych chwilach.

Lavender – jest znana ze swoich właściwości relaksujących, często jest stosowana, aby obniżyć uczucie stresu i przynieść spokojny sen, wyciszyć umysł i ciało.

Copaiba – badania naukowe dowiodły, że pomaga redukować niepokój, działa silnie przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo. Jej działanie jest porównywalne do medycznej marihuany.

Spearmint – poprawia humor i podnosi nastrój przy zmęczeniu psychicznym, działa antydepresyjnie i podnosi na duchu, odświeża, dodaje energii.

Magnolia – sprzyja wyciszeniu i odprężeniu i relaksacji.

Rosemary – pomaga zredukować nerwowe napięcia i osłabienie.

Neroli – olejek z kwiatu pomarańczy często jest stosowany, by złagodzić stres i niepokój oraz zrelaksować ciało i umysł.

Sweetgum – ma pikantny aromat, który pomaga redukować stres i niepokój, aby umożliwić relaks oraz zaśnięcie.

Wszystkie te olejki łączą się, tworząc tę słodką, cytrusową i kwiatową mieszankę, która jest idealna do stosowania aromatycznego i miejscowego.

Korzyści z Adaptiv

Adaptiv to potężna mieszanka zaprojektowana, aby stworzyć spokojne i podnoszące na duchu środowisko. Zapewnia spokojny i relaksujący aromat, który uzupełnia efektywną pracę i naukę. Pomaga również w walce z depresją i złym samopoczuciem psychicznym.

Więcej o tym niesamowitym produkcie miałam zaszczyt opowiedzieć na trasie letniej doterra:

Sugerowane zastosowania:

  • Dodaj trzy do czterech kropli w dyfuzorze, aby wspomóc koncentrację i spokojny tok myślenia.
  • Zanurz się w relaksującej kąpieli, dodając od trzech do czterech kropli olejku Adaptive do soli Epsom i wymieszaj z wodą do kąpieli.
  • Nakładaj jedną kroplę na dłonie, pocieraj razem i wdychaj głęboko – w razie potrzeby kilkukrotnie w ciągu dnia.
  • Wymieszaj trzy do czterech kropli w frakcjonowanym oleju kokosowym dōTERRA, aby uzyskać kojący olejek do masażu.
  • Wymieszaj jedną kroplę z trzema kroplami frakcjonowanego oleju kokosowego dōTERRA i nałóż na ramiona, szyję podczas aklimatyzacji w nowym otoczeniu.
  • Nałóż kroplę – rozcieńczoną trzema kroplami frakcjonowanego oleju kokosowego dōTERRA – na nadgarstki lub podstawę czaszki w stresujących sytuacjach lub po doświadczeniu przykrości.
  • Rozcieńcz dwie krople Adaptive w sześciu kroplach frakcjonowanego oleju kokosowego dōTERRA i codziennie rano wmasowuj w okolice serca, aby przez cały dzień cieszyć się radością i pozytywnym nastrojem.
ADAPTIV ™ Mieszanka Uspakajająca
Scroll to top